24sports.com.cy
Ρίχνονται σήμερα στην πισίνα «Paris La Defense Arena», οι Κύπριοι κολυμβητές, Κάλια και Νικόλας Αντωνίου, με στόχο τη διάκριση. Η Κάλια και ο Νικόλας Αντωνίου θα λάβουν μέρος στα 100μ. ελεύθερο.
Έτοιμοι δηλώνουν άπαντες στο ΑΠΟΕΛ ενόψει του αποψινού αγώνα κόντρα στην Πετροκούμπ στη Μολδαβία. Στόχος των πρωταθλητών να τελειώσουν τη δουλειά που ξεκίνησαν την προηγούμενη Τρίτη στο ΓΣΠ όταν κέρδισαν με 1-0 και στην επιστροφή να έχουν στις αποσκευές τους την πρόκριση στον 3ο προκριματικό γύρο του Champions League.