24sports.com.cy
Ρίχνονται σήμερα στην πισίνα «Paris La Defense Arena», οι Κύπριοι κολυμβητές, Κάλια και Νικόλας Αντωνίου, με στόχο τη διάκριση. Η Κάλια και ο Νικόλας Αντωνίου θα λάβουν μέρος στα 100μ. ελεύθερο.
Ο Βιντ Μπέλετς δηλώνει έτοιμος για ακόμη έναν Ευρωπαϊκό αγώνα με τα χρώματα του ΑΠΟΕΛ και αυτή τη φορά θα έχει το περιβραχιόνιο του αρχηγό στο χέρι. Ο έμπειρος τερματοφύλακας, ο οποίος βοήθησε τους Γαλαζοκίτρινους όσο λίγοι, αποτελεί εγγύηση κάτω απ’ τα δοκάρια, ενώ στο παρελθόν με δικές του αποκρούσεις η ομάδα εξασφάλισε τη συμμετοχή της σε Ευρωπαϊκούς ομίλους.