24sports.com.cy
Ακόμη μία σφαλιάρα για την ΑΕΚ, η οποία δέχθηκε την ήττα με 2-0 και στον επαναληπτικό με την Πάξι στην «Αρένα» και σε συνδυασμό με το 3-0 του πρώτου αγώνα στην Ουγγαρία αποκλείστηκε πρόωρα στον 2ο προκριματικό γύρο του Κόνφερενς Λιγκ.
Στη μάχη της διάκρισης στην Ολυμπιακή Ρεγκάτα μπήκε σήμερα ο Παύλος Κοντίδης στο σκάφος τύπου Laser και πλέον ILCA (ILCA 7) στους Άνδρες και κατέλαβε την 17η θέση στην πρώτη κούρσα.