24sports.com.cy
Ανέβηκε 3ος ο Κοντίδης μετά την 3η ημέρα αγώνα στα ILCA 7 (Laser) έχοντας 42β από μια 10η και μια 5η θέση που πέτυχε το Σάββατο (03/8). Ακόμα 4 ιστιοδρομίες θα γίνουν Κυριακή και Δευτέρα και την Τρίτη (06/8) θα γίνει η κούρσα μεταλλίων.
Η Ομόνοια ετοιμάζεται για το πρώτο ματς με την Φέχερβαρ, με στόχο να θέσει βάσεις πρόκρισης την ερχόμενη Πέμπτη (20:00) στο ΓΣΠγια τον 3ο προκριματικό γύρο του Κόνφερενς.