24sports.com.cy
Σημαντική εξέλιξη προέκυψε στην Ομόνοια με τον Λοΐζο Λοΐζου. Όπως ανέφερε στο OMONOIA TV ο Ανδρέας Δημητρίου, o 21χρονος μεσοεπιθετικός έχει τεθεί εκτός πλάνων για τη φετινή σεζόν και μάλιστα έχει ενημερωθεί για τη συγκεκριμένη απόφαση.
Μπορεί το όνομα του Κωνσταντίνου Χρυσόπουλου να βγήκε προς τα έξω, όμως ο παίκτης για την ώρα είναι απλά στα υπόψη και η προτεραιότητα είναι άλλη για την επόμενη μεταγραφή της Ανόρθωσης, μιας και υπάρχει κενό στην επιθετική γραμμή.