Δεν ασχολούμαι με πικραμένους, δήλωσε σε πόντκαστ ο Νίκαρος, αναφερόμενος στον Αβέρωφ Νεοφύτου. Σαφώς και ο Φούλης μας είναι πικραμένος Νίκαρε μου, αλλά, χωρίς να παραβλέπουμε τις δικές του ασήκωτες ευθύνες, ποιος ενορχήστρωσε άραγε όσα τον πίκραναν; Και γιατί εστιάζεις τη διαφωνία σας στις επιλογές σας κατά τη δεύτερη Κυριακή των εκλογών; Πολλοί ισχυρίζονται πως η πίκρα του πικραμένου άρχισε πολύ νωρίτερα και πως η στήριξη που του έδωσες ήταν περίπου όση έδωσε αυτός στην Αννίτα στις πρόσφατες εκλογές, δηλαδή 3 κιλά έπεα πτερόεντα ή άλλως λόγια του αέρα.
...