![](https://www.kathimerini.com.cy/assets/modules/wnp/articles/202401/507497/images/b_bpapadopoulos.jpg)
Kathimerini.com.cy
Σε σημερινή συνεδρία της Γραμματείας του Δημοκρατικού Κόμματος αποφασίστηκε η στήριξη των δήμων.
Για το δήμο Στροβόλου ο Σταύρος Σταυρινίδης, για τα Πολεμίδια ο Άντρος Θεοδώρου, για την Ανατολική Λεμεσό ο Κυριάκος Ξυδίας, για τη Δυτική Λεμεσό ο Παντελής Γεωργίου, για αντιδήμαρχο Λάρνακας ο Ιάσωνας Ιασωνίδης, για αντιδήμαρχο Μέσα Γειτονιάς ο Φίλιππος Κωνσταντινίδης, για Ύψωνα ο Σωτήρης Στυλιανού και για Γερμασόγεια ο Παύλος Παύλου.